HRADECKÉ DELIKATESY

52 položek celkem
hd es kecupaci repak 1
109 Kč

Řepové čatní – dochucovací omáčka k přímé konzumaci i tepelnému zpracování. Ručně a šetrně vyráběné v Čechách, je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO.

HD018
hd es zavarenina marmelada boruvkova s matou
119 Kč

Borůvky s mátou – zpracované ovoce – zavařenina, výrobek k přímé konzumaci. Ručně a šetrně vyráběná v Čechách, je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO.

HD019
hd es zavarenina marmelada brusinkova s portskym vinem 2
119 Kč

Brusinky s portským vínem – zpracované ovoce – zavařenina, výrobek k přímé konzumaci. Ručně a šetrně vyráběná v Čechách, je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy,...

HD020
hd es zavarenina marmelada cerny rybiz s anyzem
119 Kč

Černý rybíz s anýzem – zpracované ovoce – zavařenina, výrobek k přímé konzumaci.

HD038
hd es zavarenina marmelada jahodova s chilli
119 Kč

Jahody s chilli papričkami – zpracované ovoce – zavařenina, výrobek k přímé konzumaci. Ručně a šetrně vyráběná v Čechách, je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy,...

HD021
hd es zavarenina marmelada jahodova s vanilkou
119 Kč

Jahody s vanilkou – zpracované ovoce – zavařenina, výrobek k přímé konzumaci. Ručně a šetrně vyráběná v Čechách, bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO.

HD037
hd es zavarenina marmelada malinova s muskatovym oriskem
119 Kč

Maliny s muškátovým oříškem – zpracované ovoce – zavařenina, výrobek k přímé konzumaci.

HD039
hd es zavarenina marmelada merunkova s medunkou
119 Kč

Meruňky s meduňkou – zpracované ovoce – zavařenina, výrobek k přímé konzumaci.

HD040
hd es zavarenina marmelada ostruzinova s badyanem
119 Kč

Ostružiny s badyánem – zpracované ovoce – zavařenina, výrobek k přímé konzumaci. Ručně a šetrně vyráběná v Čechách, je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů...

HD022
hd es pesto rukolove 100g
125 Kč

Rukolové pesto s pistáciemi a slunečnicí – dochucovací pasta k přímé konzumaci. Ručně a šetrně vyráběné v Čechách, bez chemických konzervantů, aromat, lepku a GMO.

HD009
hd es pesto ze susenych rajcat 100g
125 Kč

Rajčatové pesto s vlašské ořechy – dochucovací pasta k přímé konzumaci. Ručně a šetrně vyráběné v Čechách, bez chemických konzervantů, aromat, lepku a GMO.

HD008
hd es kecupaci mangac
129 Kč

Mangové čatní – dochucovací omáčka k přímé konzumaci i tepelnému zpracování. Ručně a šetrně vyráběné v Čechách, je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO.

HD017
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 5 - 52 položek celkem