ECOGENIC čistič koupelen s pomerančem 500ml

Kód: CL0024
Neohodnoceno
Značka: ECOGENIC
81 Kč
Skladem (>5 ks)

Ekologický čistič účinně vyčistí všechny povrchy v koupelně. Na mytí sprchového koutu, vany, umyvadla, vodovodních baterií i dlaždic. Odstraňuje vodní kámen, s vůní pomeranče

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ecogenic čistič koupelen je vhodný pro úklid všech povrchů v koupelně. Odstraní běžné usazeniny od mýdla, stopy od tvrdé vody i vodní kámen. Díky praktickému rozprašovači se dostane i na hůře dostupná místa.

Obsahuje pomerančový éterický olej v bio kvalitě velice příjemně voní. Jeho složení je biodegradabilní, takže nepředstavuje zátěž pro vodní ekosystém. Má rostlinné složení, takže je vhodný i pro vegany.

Bez obsahu umělých konzervantů, barviv, vůní, enzymů a složek na bázi ropy.

Netestováno na zvířatech.

Složení: <5 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, <5 % kyselina citronová monohydrát, parfémy.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě zasažení očí vyplachujte velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. V případě potřísnění pokožky oplachujte velkým množstvím vody.

Návod k použití: Nastříkejte na povrch a utřete vlhkým nebo suchým hadříkem. Poté opláchněte a otřete vlhkým hadříkem. Na odolných nečistotách nechte působit 2-3 minuty a opakujte aplikaci. Před použitím vždy vyzkoušejte na skrytém místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: EKO
Hmotnost: 0.57 kg
Vlastnosti: Vegan, Eco