Bio Matcha Tea Premium 20 x 1,5g

Kód: MTEA003
Neohodnoceno
Značka: MATCHA TEA
359 Kč
Skladem (>5 ks)

Prémiová kvalita Bio Matcha Tea. Pro matcha požitkáře, kteří chtějí víc. Víc energie, víc aminokyselin, ještě jemnější chuť a ještě zelenější barvu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

♥ o 30 % více soustředění
♥ o 50 % více energie
♥ 100% ruční sběr lístků

Největší předností Bio Matcha Tea Premium je jeho koncentrovaná síla aminokyselin a teofylinu. Aminokyselina L-theanin podporuje tvorbu hormonů zlepšujících náladu – dopaminu a serotoninu. Premium snižuje duševní a fyzický stres, posiluje paměť, zprostředkovává pocit uvolněné mysli, ale zároveň umožňuje plnou koncentraci. Díky tomu je oblíbený v psychicky náročných profesích. Premium má současně vysoký obsah čajového kofeinu, jehož uvolňování probíhá postupně po dobu 3-6 hodin. Kombinace aminokyselin a kofeinu dodává intenzivní soustředění, energetický náboj a rychlejší reakce už při nižší dávce čaje matcha.

Mezi pověstné účinky matcha patří vliv matcha na lidský metabolismus, který zrychluje až o 40 %. Pomáhá tak efektivněji spalovat tukové zásoby, ale zvyšuje i výkon svalové soustavy a napomáhá regeneraci po sportovním výkonu. Má velký podíl polyfenolů, antioxidantů, a pomáhá zbavovat tělo těžkých kovů a chemických toxinů. Až 10x vyšší nutriční hodnoty, vysoký obsah vápníku, vitamíny A, C, E a minerály jsou samozřejmostí.

Doporučená denní dávka u dospělého člověka je 4-6 gramů matcha (2 až 3 porce Harmony). Těhotné, kojící a děti jen 2 gramy denně. 

U čaje matcha nebyly zjištěny žádné alergeny. Čaj však nedoporučujeme pít na lačný žaludek. Jedná se o velmi silný čaj a na prázdný žaludek může způsobit nevolnost.

Bio Matcha Tea Premium se pěstuje výhradně v japonské oblasti Aichi, na místě, které už před staletími vybrali první pěstitelé matcha díky jeho perfektnímu podnebí. Listy pro Premium se sbírají výhradně ručně, protože je potřeba vybrat listy ve velmi raném stádiu růstu a k jejich sběru je zapotřebí lidské oko. 

Prémiová kvalita matcha není vhodná jako přísada. Jeho jemná chuť v potravinách prakticky není cítit, protože je vyráběn za účelem čisté konzumace. Jeho delikátní chuť je tak speciálně vycizelována pro podávání v podobě nápoje, při zvláštních příležitostech, popřípadě jako přírodní energy drink. 

Trvanlivost: 2 roky

Skladování:  skladujte v suchu

Složení: 100% mletý zelený čaj matcha (Camellia Sinensis)

Energetická hodnota 1136 kJ / 271 kcal
Sacharidy 33,7 g
Bílkoviny 26,6 g
Kofein 3,2 g
Vláknina 31,7 g
Antioxidanty celkem 12,2 g
Aminokyseliny celkem 2750 mg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: NÁPOJE
Hmotnost: 0.076 kg
Vlastnosti: BIO