Bio Matcha Tea Imperial 25 x 2g

Kód: MTEA002
Neohodnoceno
Značka: MATCHA TEA
419 Kč
Skladem (>5 ks)

25 jednotlivých sáčků s matcha. Každý z nich obsahuje 2 g neustále čerstvého čaje, který si díky praktickému balení můžete připravit kdekoli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

mezičlánek mezi Harmony a Premium
♥ je plný antioxidantů a aminokyselin
♥ má jemnější chuť než Harmony,
♥ ale zemitější chuť než Premium
♥ úžasně chutná samotný i dochucený

Zelený čaj matcha má širokou paletu účinků, které prospívají našemu tělu. Z hlediska nutričních hodnot je přibližně 10x silnější než běžný zelený čaj, a to hlavně proto, že když pijeme matcha, pijeme celý list čajovníku nadrcený na extra jemný prášek. Naše tělo tak využívá všech prospěšných látek obsažených v čajových listech. Patří mezi ně třeba vitamíny A, C, E, stopové množství minerálů, asi 30 % vlákniny, a v případě Imperialu i velké množství antioxidantů a aminokyselin (stavebních kamenů tělesných buněk). Matcha má také skvělý dar dodat našemu tělu energii na 3-6 hodin, podporuje soustředění, zklidňuje mysl, podporuje paměť a vyplavuje hormony štěstí – dopamin a serotonin.

Další oblíbenou vlastností matcha je jeho schopnost zrychlit metabolismus a pomáhat spalovat tuky o 30-40 % rychleji. Takže když si vyšejkujete Imperial před cvičením, při samotném sportování spálíte více energie. I proto je matcha velmi oblíbeným nápojem sportovců.

Doporučená denní dávka u dospělého člověka je 4-6 gramů matcha (2 až 3 porce Harmony). Těhotné, kojící a děti jen 2 gramy denně. 

U čaje matcha nebyly zjištěny žádné alergeny. Čaj však nedoporučujeme pít na lačný žaludek. Jedná se o velmi silný čaj a na prázdný žaludek může způsobit nevolnost.

Ten pravý matcha pochází vždy z Japonska. Domovem čajových lístků pro Bio Matcha Tea Imperial je oblast Shizuoka přímo pod krásnou sopkou Fudži. V této oblasti panuje ideální podnebí pro pěstování velice kvalitního matcha.

Tento produkt se pro použití v potravinách příliš nehodí. Můžete ho vyzkoušet v jemných krémech, nebo polevách, kde specifickou chuť matcha nepřebije žádná jiná výrazná chuť. Kde Imperial vynikne spíš, to jsou nápoje, ať už v čisté podobě, nebo dochucený třeba mlékem, kořením, nebo ovocným džusem. Imperial se skvěle hodí i do alkoholických koktejlů.

Trvanlivost: 2 roky

Skladování:  skladujte v suchu

Složení: 100% mletý zelený čaj matcha (Camellia Sinensis)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: NÁPOJE
Hmotnost: 0.08 kg
Vlastnosti: BIO